Vrátenie tovaru
do 30 dní
Doprava od 3,75 €
a od 78 € zadarmo
Rýchle doručenie
zvyčajne 1 - 2 dni
Kamenný obchod
s testovacím centrom

Vybavenie na všetky situácie

Mohlo by sa vám páčiť

Jogológia

Dovoľte nám, aby sme sa stali vašimi sprievodcami po svete jogy.
V našej jogológii nájdete základné informácie o joge, popis základných ásán, tipy na jednoduché zostavy,
ako aj rady, ako si vybrať a používať pomôcky na jógu.

Z nášho blogu

O nas

O nás

Naším cieľom je predstaviť a sprostredkovať vám kvalitné a cenovo dostupné vybavenie, ktoré vás bude sprevádzať na vašej jogovej ceste. Používame len také materiály, ktoré nás presvedčili svojou funkčnosťou a čo najmenším dopadom na životné prostredie.

celý príbeh

Výhody nákupu u nás

Radi vám so všetkým poradíme

Vyberáte si svoju prvú podložku na jogu? Chceli by ste začať používať jogové pomôcky, ale nie ste si istí, ako na to? Nenecháme vás v tom samých. Zvoľte si spôsob, ako sa s nami spojiť. Môžete nám napísať do poradne alebo sa objednajte na osobnú konzultáciu do nášho kamenného obchodu v Prahe.

Vlastný vývoj pomôcok

Naše osobné skúsenosti s praxou jogy premietame i do výberu a vývoja vlastného jogového vybavenia, ktoré nesie naše logo Yogacentrum. Hlavným kritériom je funkčnosť a odolnosť materiálu, bezpečnosť, ale i maximálny možný ohľad na životné prostredie. V našej ponuke nájdete okrem iného špeciálne jutové podložky, ktoré sa vyrábajú v Európe zo 100% prírodného materiálu.

Predajňa so skúšobnou zónou

Až budete mať cestu do Prahy, príďte sa pozrieť aj do našej kamennej predajne v Holešoviciach kúsok od centra Prahy. Máte tu možnosť vyskúšať si rôzne typy jogových podložiek a zistiť, ktorá vám najviac vyhovuje. Čaká tu na vás aj kompletný sortiment jogových pomôcok a mnoho ďalších drobností, ktorými môžete potešiť seba alebo svojich blízkych.

Naše dizajnové podložky