Všetko o nákupe

 
Spôsob platby

Platíte radšej kartou alebo na dobierku? V našom e-shope môžete platiť na dobierku, bankovým prevodom alebo kartou on-line.
Viac >

 
Spôsob doručenia

Objednávku môžeme doručiť hneď niekoľkými spôsobmi. Máte možnosť osobného odberu zadarmo, ďalej je Vám k dispozícii odoslanie ako balík spoločnosti DPD alebo do Packety.
Viac >

 
Darčekové poukážky

Darčekové poukážky sú listiny nominálnych hodnôt, které nájdete zde.
Viac >

 
Uplatnenie zliav a zľavových kupónov

Neustále pre Vás pripravujeme zaujímavé ponuky výpredajov, akcií a množstevných zliav, ako na pomôcky na cvičenie, tak na život s jogou.
Viac

 
Obchodné podmienky

Tieto obchodné podmienky platia pre nákup v internetovom obchode www.joga-obchod.sk. Podmienky bližšie vymedzujú a upresňujú práva a povinnosti predávajúceho.
Viac >

 
Spracovanie osobných údajov

Prehlásenie o zhromažďovaní, spracovaní a používaní osobných údajov zákazníka v súlade s príslušnými ustanoveniami zákona o ochrane osobných údajov a všeobecné nariadenia o ochrane osobných údajov (GDPR).
Viac >

Reklamačný poriadok

Reklamačný poriadok upravuje spôsob a základné podmienky reklamácie závad tovaru a uplatnenie nárokov plynúcich zo záruky uplatnenej spotrebiteľom.
Viac >

Odstúpenie od zmluvy

Dorazil vám tovar, ktorý z nejakého dôvodu nespĺňa vaše očakávania? Máte právo odstúpiť od zmluvy do 30 dní od prevzatia zásielky. Stačí nám nepoužívaný tovar poslať späť, spolu s vyplneným formulárom.
Viac >

Časté otázky

Akékoľvek zmeny v objednávke nám, prosím, čo najskôr zašlite na e-mail: info@yogashop.cz alebo nás kontaktujte na telefónnom čísle: +420 739 83 44 30. Prosím, nezabudnite napísať číslo objednávky, v ktorej požadujete urobiť zmenu.

V e-shope máme pri každom produkte zobrazený i aktuálny stav v našom sklade. Ak je tovar k dispozícii, je odoslaný spravidla druhý pracovný deň, príp. je k dispozícii na okamžité vyzdvihnutie.

Ihneď k odberu – tovar máme na sklade a bude odoslaný druhý pracovný deň (resp. po potvrdení Vašej platby). V prípade osobného odberu je tovar možné po dohode pripraviť prakticky okamžite.

Na ceste – tovar nie je momentálne k dispozícii, ale už sme ho pre Vás objednali. Vyznačený dátum je predpokladaný termín, kedy bude tovar opäť dostupný.

Vypredané – tovar je momentálne vypredaný. Bohužiaľ, dodacie termíny našich partnerov sú často i niekoľko týždňov, a preto Vám nemôžeme uviesť presnejší dátum, kedy bude tovar opäť k dispozícii.