BIO Hari čaj 6. Ajna a 7. Sahasrara čakra (3. oko a koruna) - Shoti Maa

BIO Hari čaj 6. Ajna a 7. Sahasrara čakra (3. oko a koruna) - Shoti Maa

Ochutnajte čaj pre jasnú intuíciu, koncentráciu, uzemnenie a vnútorný pokoj.
Viac o produkte


99 Kč s DPH
3,87 €
3,87 €

Typ produktu


Čaje

Popis

Ochutnajte čaj pre jasnú intuíciu, koncentráciu, uzemnenie a vnútorný pokoj. V 6. čakre, nazývanej aj tretie oko, sídli kreativita, podporuje predstavivosť a vnímavosť. 7. čakra alebo koruna hlavy, prináša múdrosť vďaka prepojeniu matky zeme a duchovného sveta.

V čaji BIO Hari pre harmonizáciu 6. a 7. čakry objavíte kurkumu, ktorá je známa nielen pre svoju nádhernú farbu, ale aj mnoho blahodarných účinkov na zdravie. Bojuje proti zápalom, obsahuje veľké množstvo antioxidantov a zmierňuje pocity depresie. Je korením večnej mladosti a harmónie.

Kurkuma v kombinácii so zázvorom prehreje telo, upokojí a otvorí vaše čakry. Už jedna šálka čaju navodí vnútorný pokoj a prinesie jasné svetlo aj do najtemnejších miest. Doprajte si 10-minútový čajový rituál každý deň a rozmaznávajte svoje telo i dušu. Prinášame vám celú edíciu čajov na harmonizáciu čakier. Ochutnať môžete aj čaj pre harmonizáciu aury, koreňovej čakry, sakrálnej čakry, srdcovej čakry či krčnej čakry.

Príprava: Čajové vrecko zalejeme 0,3 l vody s teplotou 100 ° C a necháme lúhovať 5-6 minút.

Zloženie: kurkuma* (51 %), zázvor* (19 %), citrónová tráva*, sladké drievko*, čierne korenie*, citrónová šťava* (3 %), mäta pieporná*, škorica*, citrónová myrta*, citrónová verbena*, citrónová kúra* (1%), citrónový extrakt*, kardamóm*, klinčeky*
* pochádza z ekologického poľnohospodárstva

Upozornenie: Ľudia s vysokým krvným tlakom by sa mali kvôli obsahu sladkého drievka v čaji vyhnúť jeho nadmernej konzumácii.

0x pozitívne recenzie
0x neutrálne recenzie
0x negatívne recenzie
a pomôcť ostatným s výberom

Doplnky

Alternatívny výber