Zvonkohra Koshi - 5. čakra

Zvonkohra Koshi - 5. čakra

Zvonkohra vydáva vo vetre radostný, čistý a ľahký zvuk, ktorý vyžaruje viac pozitívnej energie.
Viac o produkte


1 060 Kč s DPH
41,40 €
41,40 €

Typ produktu


Zvonkohra Koshi

Popis

Zvonkohra vydáva vo vetre radostný, čistý a ľahký zvuk, ktorý vyžaruje viac pozitívnej energie.

Zvukové stĺpce 8 ks sú presne naladené tak, aby zodpovedali výške hlasu a súhre prednesu a tvorili rôzne harmonické cykly, a jej linka sa nebude prepletať ako u iných zvonkohier.

Vyrobená z kvalitného bambusu, ktorý je šetrný k životnému prostrediu a má prirodzenú vôňu bambusu.

Jedná sa o zmontovanú zvonkohru, po jej obdržaní ju stačí zavesiť kamkoľvek chcete, či už do interiéru alebo exteriéru.

Dodáva sa s vydlabaným kovovým veterným kyvadlom a záložkou na výmenu.

Ľahká a prenosná, jej jednoduchý štýl z nej urobil úžasný darček k narodeninám, výročiu svadby, kolaudáciu, propagáciu pre rodinu, priateľov, spolužiakov, kolegov atď.

Multifunkčný veterný zvonček, ktorý je možné použiť pri zenovej meditácii, cvičení jogy, muzikoterapii, domácej dekorácii atď.

Rozmery:
16,4 x 6,4 cm

Váha:
137g

 

Prineste rovnováhu a vyjadrite svoj hlas s naším gongom pre piatu čakru Koshi! Tento magický nástroj vám pomôže otvoriť a vyrovnať vaše komunikačné centrum, aby ste sa mohli slobodne vyjadrovať a nájsť svoj vlastný hlas.

Koshi 5th Chakra Chime je vyrobený precízne a starostlivo, aby vytváral zvukové frekvencie, ktoré rezonujú s vašou 5. čakrou, centrom komunikácie a sebavyjadrenia. Každý tón, ktorý z nej vychádza, je jasný a zreteľný ako spev vtákov za skorého ranného svitania. Pomáha vám otvoriť svoj hlas a nájsť silu vo vašich slovách.

Keď sa dotknete zvonkohry Koši 5. čakry, budete oplývať komunikačným potenciálom. Zvuky vám umožnia preskúmať a vyvážiť vašu schopnosť vyjadrovať sa. Pomôžu vám nájsť slová, ktoré vyjadrujú vaše myšlienky a pocity a ktoré rezonujú s pravdou a autentickosťou. Harmonizujú tiež vašu schopnosť komunikovať a pomáhajú vám nájsť rovnováhu v dialógu s ostatnými.

Zvonkohry Koshi 5. čakra sú vyrobené s ohľadom na kvalitu a zvukovú dokonalosť. Je to nástroj, ktorý sa ľahko používa a je prístupný každému. Či už ho používate pri meditácii, v hudbe alebo jednoducho na vyjadrenie seba samého, Koshi 5. čakra vám prináša silný zvukový zážitok, ktorý zvyšuje vašu komunikačnú silu a dáva vašim slovám väčší význam.

Pripravte sa na hlasnú cestu sebavyjadrenia a rovnováhy s naším gongom pre 5. čakru Koshi. Objednajte si ho ešte dnes a otvorte sa sile svojho hlasu. Pocíťte energiu prúdiacu cez vašu 5. čakru a nájdite svoje jedinečné vyjadrenie vo svete slov.

0x pozitívne recenzie
0x neutrálne recenzie
0x negatívne recenzie
a pomôcť ostatným s výberom

Doplnky

Alternatívny výber