Zvonkohra Koshi - 1. čakra

Zvonkohra Koshi - 1. čakra

Zvonkohra vydáva vo vetre radostný, čistý a ľahký zvuk, ktorý vyžaruje viac pozitívnej energie.
Viac o produkte


1 060 Kč s DPH
41,40 €
41,40 €

Typ produktu


Zvonkohra Koshi

Popis

Zvonkohra vydáva vo vetre radostný, čistý a ľahký zvuk, ktorý vyžaruje viac pozitívnej energie.

Zvukové stĺpce 8 ks sú presne naladené tak, aby zodpovedali výške hlasu a súhre prednesu a tvorili rôzne harmonické cykly, a jej linka sa nebude prepletať ako u iných zvonkohier.

Vyrobená z kvalitného bambusu, ktorý je šetrný k životnému prostrediu a má prirodzenú vôňu bambusu.

Jedná sa o zmontovanú zvonkohru, po jej obdržaní ju stačí zavesiť kamkoľvek chcete, či už do interiéru alebo exteriéru.

Dodáva sa s vydlabaným kovovým veterným kyvadlom a záložkou na výmenu.

Ľahká a prenosná, jej jednoduchý štýl z nej urobil úžasný darček k narodeninám, výročiu svadby, kolaudáciu, propagáciu pre rodinu, priateľov, spolužiakov, kolegov atď.

Multifunkčný veterný zvonček, ktorý je možné použiť pri zenovej meditácii, cvičení jogy, muzikoterapii, domácej dekorácii atď.

Rozmery:
16,4 x 6,4 cm

Váha:

137g

Zvuky prírody vnášajú do nášho života harmóniu. A teraz máme pre vás úplne nový spôsob, ako vniesť pokoj a rovnováhu do vášho každodenného života. Predstavujeme vám gong Koshi 1. čakra - dokonalý nástroj na podporu vášho energetického centra.

Koshi 1. Chakra je zázrak zvuku, ktorý vyrobili najlepší európski remeselníci. Každý tón, ktorý z nej vychádza, je starostlivo vyrobený a vyladený tak, aby harmonizoval s vašou prvou čakrou. Tá je zodpovedná za vašu životnú silu, stabilitu a korene.

Keď hráte na gong Koshi 1. čakra, dostanete sa do kontaktu s hlbokým rezonančným tónom, ktorý sa šíri okolo vás ako jemný vánok. Tento zvuk vás úplne pohltí a pomôže vám uvoľniť napätie a stres, ktoré sa nahromadili počas dňa. Zároveň posilňuje vašu energiu a harmonizuje vašu prvú čakru, aby ste sa cítili stabilní a silní vo svojom vnútri.

Zvonkohra Koshi 1. čakra je vyrobená z prvotriednych materiálov, ktoré poskytujú bohatý a čistý zvuk. Je ľahká, kompaktná a ľahko prenosná, takže ju môžete mať po ruke vždy, keď ju potrebujete. Či už ho budete používať na meditáciu, relaxáciu alebo jednoducho ako prostriedok na upokojenie mysle, Koshi 1st Chakra vám poskytne nezabudnuteľný zvukový zážitok.

Ponúknite svojmu telu, mysli a duši možnosť preskúmať hlbšie roviny harmónie a vyrovnanosti s gongom Koshi 1st Chakra. Nechajte sa unášať zvukom, ktorý naplní váš život pozitívnou energiou a premení vaše okolie. Objednajte si Koshi 1st Chakra Chime ešte dnes a vykročte na cestu k celistvosti a pohode.

0x pozitívne recenzie
0x neutrálne recenzie
0x negatívne recenzie
a pomôcť ostatným s výberom

Doplnky

Alternatívny výber