Yogitea Happy Nature

Typ produktu


Yogitea porcované

Popis

Buď milý. Konaj dobro. Šťastná príroda.
Madagaskar je jedinečným miestom a domovom mnohých endemických rastlín a živočíšnych druhov, rovnako ako niektorých ingrediencií lahodných Yogi čajov. A pretože Madagaskar patrí medzi oblasti s najväčšou deforestáciou na svete, rozhodla sa spoločnosť YOGI TEA® pomôcť s opätovným zalesnením tohto miesta v spolupráci s miestnym partnerom JACARNADAS. Zakúpením tohto čaju podporujete jedného z 3000 farmárov v udržateľnom spôsobe pestovania, projektu fair trade a podieľate sa aj na výsadbe nových sadeničiek.
Tento čaj ponúka lahodné spojenie korenenej chuti škorice, sladkého drievka, zázvoru a kurkumy s jemnými kvetmi bieleho ibišteka a ovocnou chuťou jablka, pomaranča, citrónu a manga v jednej šálke čaju. Jemnosť nálevu dodáva vanilka a ovocnú sviežosť získava vďaka olejom – citrónovému, mandarínkovému a oleju z mandarínky tangerínu.

HMOTNOSŤ: 17 x 1,9 g
KRAJINA PÔVODU: navrhnuté a kontrolované - Nemecko, balené - Taliansko, vypestované - rôzne krajiny mimo EÚ
ZLOŽENIE: škorica, sladké drievko, zázvor, ibištek, kurkuma, jablko, biely ibištek, kakaové šupky, pomarančová kôra, pomarančový olej, čierne korenie, vanilkové struky 1,5%, mango 1,5%, citrónová kôra, výťažok 2%, citrónový olej, klinčeky, olej z mandarínky tangerine 0,5%, mandarínkový olej, šupka z plodu baobabu, kardamóm. Všetky zložky pochádzajú z kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva.

0x pozitívne recenzie
0x neutrálne recenzie
0x negatívne recenzie
a pomôcť ostatným s výberom

Doplnky

Alternatívny výber