Darčekové poukážky

Darčekové poukážky sú listiny nominálnych hodnôt uvedených na poukážkach. Je na nich uvedené logo Yogacentra, čiastka, časová platnosť, dokedy je možné poukážku uplatniť, identifikačné číslo a kontrolný kód.

Darčekové poukážky zakúpené v našom obchode majú platnosť 1 rok a je možné ich použiť k opätovnému nákupu v Joga obchode, rovnako ako aj na predplatenie lekcií jogy v našom Yogacentre. Poukážky sú prenosné, môžete ich bez problémov darovať priateľom, či blízkym. Darčekovú poukážku vydávame elektronickou formou vo formáte PDF, ktorý dokážu zobraziť všetky bežné prehliadače. Na prianie môžeme zaslať aj vytlačenú poukážku. Identifikačné číslo a kontrolný kód, ktorý nájdete na poukážke si dobre uschovajte - sú dôležité na overenie pravosti a platnosti poukážky.

NÁKUP DARČEKOVEJ POUKÁŽKY

Poukážky je možné nakupovať podobne, ako ktorýkoľvek iný tovar. V jednej objednávke môžete zadať neobmedzené množstvo darčekových poukážok a ďalšieho tovaru.

Ak budete kupovať len Darčekovú poukážku bez nákupu ďalších položiek, tak v košíku (krok 2 - Doprava) zvoľte „Osobný odber”. Darčekové poukážky si po zaplatení jednoducho stiahnete v sekcii “Môj účet” - „Darčekové poukážky”. Stiahnutú poukážku si následne môžete vytlačiť. Pri platbe kartou alebo bankovým prevodom Vám poukážku zašleme i na e-mail, ktorý uvediete pri nákupe.

UPOZORNENIE: Aby ste si mohli Vašu poukážku rovno vytlačiť, je potretrebné sa najskôr zaregistrovať.

Sprístupnenie poukážok závisí od zvoleného spôsobu platby - orientačne: platobnou kartou ihneď, prevodom na účet do 3 dní a na dobierku do 3 dní od zaplatenia dobierky.