Soľný inhalátor na astmu

VO sleva při nákupu 6 a 12 ks
Soľný inhalátor na astmu Solný inhalátor na astma

Soľný inhalátor na astmu

Terapia suchou soľou je známa ako speleoterapia alebo haloterapia. Výhody týchto terapií boli zdokumentované v rroku 1800, kedy poľský lekár zistil, že dýchaním čistého, ionizovaného ovzdušia v soľných baniach možno zlepšiť dýchacie problémy.


Viac o produkte


529 Kč s DPH
20,66 €
20,66 €

Typ produktu


Konvičky Neti

Popis

Terapia suchou soľou je známa ako speleoterapia alebo haloterapia. Výhody týchto terapií boli zdokumentované v r. 1800, kedy poľský lekár zistil, že dýchaním čistého, ionizovaného ovzdušia v soľných baniach možno zlepšiť dýchacie problémy. Od tej doby ľudia hľadali liečivé účinky "soľných jaskýň" vo východnej Európe pre ich antibakteriálne antimikrobiálne a protiplesňové účinky. Tento soľný inhalátor je jednoduchý spôsob, ako si speleoterapiu užiť v pohodlí vášho domova alebo na cestách. Soľná terapia je úspešne používaná po stáročia a používa sa na upokojenie zápalu a posilnenie dýchacích ciest už od staroveku.

Ako používať himalájsky soľný inhalátor:
Do látkového vrecúška (je súčasťou balenia) nasypte hrubozrnnú himalájsku soľ, vložte do inhalátora a uzatvorte korkovou zátkou. Soľný inhalátor vložte do úst. Nadýchnite sa ústami a vydýchnite nosom. Vzduch prechádza cez dierky (dno inhalátora) a vrecúško naplnené soľou priamo do vašich dýchacích ciest. Nepridávajte vodu, inhalátor je určený na suché terapie. Inhalátorom netrepte.

Výhody inhalátora
KERAMICKÝ
VEĽMI DOBRÉ SPRACOVANIE

Staroslivosť o výrobok

možno umývať v umývačke

0x pozitívne recenzie
0x neutrálne recenzie
0x negatívne recenzie
a pomôcť ostatným s výberom

Doplnky

Alternatívny výber