Organický rozjasňujúci a hydratačný denný olej na tvár - šafran a červená malina

Organický rozjasňujúci a hydratačný denný olej na tvár - šafran a červená malina

Tento 100 % organický olej na tvár je zmesou nosných olejov bohatých na antioxidanty a terapeutických esenciálnych olejov. Hĺbkovo hydratuje pokožku, obnovuje jej žiarivosť a pomáha podporovať zdravšiu kožnú bariéru.
Viac o produkte


640 Kč s DPH
25,00 €
25,00 €

Popis

Tento 100 % organický olej na tvár je zmesou nosných olejov bohatých na antioxidanty a terapeutických esenciálnych olejov. Hĺbkovo hydratuje pokožku, obnovuje jej žiarivosť a pomáha podporovať zdravšiu kožnú bariéru.

- Zvyšuje žiarivosť a pružnosť pokožky
- Pomáha znižovať vplyv voľných radikálov
- Stimuluje pokožku a podporuje zdravú kožnú bariéru
- Tento okultný olej pomáha zachytávať vlhkosť v pokožke


CROCUS SATIVUS
Crocus Sativus, známy aj ako šafran alebo kesaram, dodáva pleti spravodlivosť a žiarivosť. Je známy tým, že zlepšuje štruktúru pleti, lieči kožné ochorenia, ako sú pigmentácia, tmavé kruhy, pupienky a akné, a zosvetľuje tmavú pleť. Pôsobí aj protizápalovo.

SLNEČNICOVÉ SEMIENKA
Slnečnicový olej bohatý na živiny, ako sú vápnik, železo, horčík, zinok a vitamíny A, K a E, sa účinne používa proti zápalom a celkovému podráždeniu pokožky. Medzi výhody slnečnicového oleja pre pokožku patrí zlepšenie hydratácie pokožky a poskytovanie antioxidačnej ochrany. Kyselina linolová obsiahnutá v slnečnicovom oleji posilňuje kožnú bariéru. To pomáha znižovať stratu vlhkosti z povrchu pokožky, čím sa zlepšuje celková hydratácia. Okrem toho vitamín E v slnečnicovom oleji poskytuje aj antioxidačné výhody, ktoré mu umožňujú neutralizovať voľné radikály, ktoré sú prítomné v prostredí.

SANDALWOOD
Silné kožné antiseptikum s antimikrobiálnymi vlastnosťami, jeho užitočnosť pri odstraňovaní čiernych bodiek a škvŕn, pomáha hydratovať suchú pokožku a zmierňuje svrbenie a zápaly.

ROZMARÍN
Rozmarín je aromatická bylina, ktorá patrí do čeľade mäty, Lameaceae. Rozmarínový esenciálny olej sa získava z kvitnúcich končekov rastliny destiláciou s vodnou parou. Vďaka sťahujúcim vlastnostiam rozmarínového éterického oleja je prospešný pri starostlivosti o pokožku. Obsahuje širokú škálu živín, ako sú železo, vápnik, vitamíny a antioxidanty. Jeho vlastnosti regenerácie buniek sú účinné pri liečbe viditeľných kožných ochorení a nahrádzaní poškodeného tkaniva, čím sa znižuje výskyt jaziev a škvŕn. Vďaka svojim silným dezinfekčným a antiseptickým vlastnostiam pomáha pri liečbe akné a je mimoriadne prospešný pre mastnú pleť. Jeho protizápalové vlastnosti sú užitočné pri znižovaní opuchov a opuchov pokožky, ako aj pri hojení popálenín. Stimuluje tiež vlasové folikuly, čím podporuje rast vlasov.

JASMINE
Má různé léčebné účinky, včetně antidepresivních, antiseptických, afrodiziakálních, protikřečových, cikatrizačních, expektoračních, galaktagogických, porodních, sedativních a děložních. I když je skvělá pro všechny typy pleti, je vhodná zejména pro suchou pleť.  
GERANIUM
Geraniový olej se v aromaterapii používá k léčbě akné, úzkosti, deprese a nespavosti. Esenciální olej může také pomáhat při zlepšování nálady, snižování únavy a podpoře emoční pohody. Obsahuje antibakteriální, protiplísňové a antioxidační vlastnosti. Pomáhá také odstraňovat výskyt jizev a tmavých skvrn tím, že pomáhá zlepšovat krevní oběh a podporuje rovnoměrné rozložení melaninu.

DALŠÍ SLOŽKY
Cannibis Sativa (konopný) olej*, Helianthus Annuus (slunečnicový) olej*, Argania Spinosa (arganový) olej z jader*, Camellia Oleifera (kaméliový) olej*, Rubus Idaeus (malinový) olej ze semen, Pelargonium Graveolens (pelargoniový) olej*, olej z mrkvových semen (Daucus Carota)*, olej ze santalového dřeva (Santalum Spicatum)*, extrakt z listů růže (Rosmarinus Officinalis)*, olej z jasmínu (Jasminum Sambac)*, okvětní lístky šafránu (Crocus Sativus)*. *Složky z ekologického zemědělství 95,112 % všech složek pochází z ekologického zemědělství Cosmos organic certifikovaný Ecocert Greenlife podle normy COSMOS.

 
Objem: 30 ml
 

0x pozitívne recenzie
0x neutrálne recenzie
0x negatívne recenzie
a pomôcť ostatným s výberom

Doplnky

Alternatívny výber