Oční Roll-On

Oční Roll-On

Tento 100% organický, ľahký a rýchlo sa vstrebávajúci roll-on pod oči je nabitý olejmi bohatými na antioxidanty. Pomáha hydratovať oblasť pod očami, redukovať opuchy a viditeľne minimalizovať výskyt tmavých kruhov.
Viac o produkte


560 Kč s DPH
21,87 €
21,87 €

Popis

Tento 100% organický, ľahký a rýchlo sa vstrebávajúci roll-on pod oči je nabitý olejmi bohatými na antioxidanty. Pomáha hydratovať oblasť pod očami, redukovať opuchy a viditeľne minimalizovať výskyt tmavých kruhov.

– Klinicky dokázané, že redukuje tmavé kruhy pod očami o 18,66 %
– Klinicky dokázané, že redukuje očné vrásky o 11,80 %


SLADKÁ MANDĽA
Sladký mandľový olej, ktorý pochádza výlučne z jedlých mandlí selektívne pestovaných pre ich sladkú chuť - je to olej s obľubou používaný na starostlivosť o pleť a vlasy. Sladký mandľový olej je jemný, hypoalergénny olej, ktorý možno bezpečne použiť aj na detskú pokožku. Sladký mandľový olej má ľahkú textúru a môže ľahko preniknúť hlboko do pokožky, zmäkčiť a uvoľniť nečistoty a nečistoty nahromadené v kožných póroch a vlasových folikuloch. Mandľový olej obsahuje vitamín E, ktorý je jedným z najsilnejších známych antioxidantov. Môže pomôcť opraviť niektoré škody spôsobené na kolagénovej vrstve. Olej je obzvlášť bohatý na bielkoviny a môže poskytnúť aminokyseliny potrebné na tvorbu kolagénu. Vonkajšia aplikácia oleja môže zabrániť dehydratácii znížením straty vlhkosti z pokožky.

TAMANU ORECH
Tamanu Oil je významným liečivým činidlom vďaka svojej schopnosti produkovať nové kožné tkanivá. S antibakteriálnymi, protizápalovými a protiplesňovými vlastnosťami je účinný aj pri hojení rán, popálenín, rezných rán a pod. Uvoľňuje a chráni pokožku pred zápalmi, začervenaním pokožky, spálením a bodnutím hmyzom a má regeneračné účinky na pokožku. Vďaka svojim antiseptickým a antioxidačným vlastnostiam tiež znižuje zjazvenie a má výhody proti starnutiu. Je tiež veľmi prospešný na hojenie suchej a poškodenej pokožky, ako aj na redukciu akné a škvŕn.

LEVANDUĽA
Prírodné sedatívum, je skvelé na liečbu nespavosti a iných porúch spôsobených spánkom. Je to tiež antiseptikum a dobre funguje pri akné a poraneniach. Používa sa aj pri bolestiach kolien a kĺbov.

EUKALYPTUS
Jeho olej má antibakteriálny a protizápalový charakter a pomáha pri rýchlom hojení rán a poranení. Je účinný aj pri znižovaní bolesti svalov a bojuje proti akné.

GERANIUM
Gerániový olej sa používa v aromaterapii na liečbu akné, úzkosti, depresie a nespavosti. Esenciálny olej môže tiež pomôcť pri pozdvihnutí nálady, znížení únavy a podpore emocionálneho zdravia. Má antibakteriálne, protiplesňové a antioxidačné vlastnosti. Pomáha tiež eliminovať výskyt jaziev a tmavých škvŕn tým, že pomáha zlepšovať krvný obeh a podporuje rovnomerné rozloženie melanínu.

CHAMOMILLE
Harmanček je dobre známy pre svoje upokojujúce, upokojujúce a liečivé vlastnosti. Avšak, používa sa v starostlivosti o pleť, je tiež antibakteriálnym, protiplesňovým, protizápalovým a antiseptickým prostriedkom z prírody. Skvelé pre citlivú a aknóznu pleť, lieči a obnovuje jej prirodzený obsah vlhkosti, čím dodáva pokožke zdravý lesk.


OSTATNÉ INGREDIENCIE

Olej zo semien Camellia Oleifera (Camellia)*, Olej zo semien Opuntia Ficus-Indica (Opuncie)*, Olej zo semien Salvia Hispanica (Chia Seed)*, Prunus Amygdalus Dulcis (Sladké mandle)*, Vitis Vinifera (hrozno) olej zo semien Calophyllum*, Inophyllum (Tamanu) olej zo semien*, Corylus Avellana (lieskový) olej*, Lavandula Angustifolia (levanduľový) olej*, Matricaria Recutita (nemecký harmanček) olej*, Eucalyptus Citriodora (Eucalyptus) Oil*, Citrus AurantiumBlood Dul *, Pelargonium Graveolens (Geranium) kvetinový olej*. 100% všetkých ingrediencií pochádza z ekologického poľnohospodárstva. Organický Cosmos certifikovaný spoločnosťou Ecocert Greenlife podľa normy COSMOS

 
Objem: 7 ml
 

0x pozitívne recenzie
0x neutrálne recenzie
0x negatívne recenzie
a pomôcť ostatným s výberom

Doplnky

Alternatívny výber