Masážny telový olej so santalovým drevom a myrhou

Masážny telový olej so santalovým drevom a myrhou

VATA balancing oil - základom tohto uzemňujúceho masážneho oleja je organický sezamový olej. Sezamový olej obsahuje vitamín E, ktorý pomáha chrániť kožné bunky pred poškodením spôsobeným vplyvmi životného prostredia, ako je UV žiarenie, znečistenie a toxíny. Sezamový olej obsahuje mastné a linolové kyseliny, ktoré z neho robia dokonalý hydratačný prostriedok pre pokožku a veľmi účinný proti jazvám a zápalom.
Viac o produkte


790 Kč s DPH
30,86 €
30,86 €

Popis

Základom tohto uzemňujúceho masážneho oleja je organický sezamový olej. Sezamový olej obsahuje vitamín E, ktorý pomáha chrániť kožné bunky pred poškodením spôsobeným vplyvmi životného prostredia, ako je UV žiarenie, znečistenie a toxíny. Sezamový olej obsahuje mastné a linolové kyseliny, ktoré z neho robia dokonalý hydratačný prostriedok pre pokožku a veľmi účinný proti jazvám a zápalom.

Uzemňujúce tóny santalového, myrhového a cédrového dreva pomáhajú upokojiť a vyrovnať emócie.

Olej je stáčaný do špeciálnej fľaštičky z fialového skla, ktorá chráni zložky pred UV žiarením a slnečným svetlom. Vonkajší obal z ľanového papiera je ručne vyrobený v Taliansku z certifikovaného udržateľného papiera.

Organický olej zo sezamových semien (Sesamum Indicum), santalový olej (Santalum Album), cédrový olej (Cedrus Atlantica), olej zo západoindického santalového dreva (Amyris balsamifera), olej z Commiphora myrrha, extrakt z Cera Alba, extrakt z plodov vanilky planifolia), limonén, linalool. Prirodzene sa vyskytujúce alergény / alergény z prírodných éterických olejov.

Návod na použitie
Vezmite niekoľko kvapiek oleja do dlaní a zahrejte ich trením o seba. Pri partnerskej masáži začnite s masážou krku, potom ramien a chrbta. Zakončite masážou čela a čeľustí. Vykonávajte dlhé hladivé pohyby na končatinách a krúživé pohyby na kĺboch.

Na automasáž - Pomalými pohybmi masírujte ruky a nohy a užívajte si teplo a výživu, ktorú olej dodáva vašej pokožke. Potom masírujte brucho a hrudník širokými krúživými pohybmi v smere hodinových ručičiek. Nakoniec masírujte čelo a čeľuste a venujte čas tomu, aby sa olej vsiakol do tela.

Objem: 100 ml

0x pozitívne recenzie
0x neutrálne recenzie
0x negatívne recenzie
a pomôcť ostatným s výberom

Doplnky

Alternatívny výber