Darčeková poukážka (1200 Kč)

Darčeková poukážka (1200 Kč)

Naša darčeková poukážka je príležitosťou pre všetkých, ktorí chcú urobiť radosť svojim blízkym alebo známym. Pokiaľ si neviete rady, čím obdarovať Vašich blízkych alebo známych, darujte im túto poukážku.


Viac o produkte


1 200 Kč s DPH
46,89 €
46,89 €

Popis

Chcete urobiť radosť svojim blízkym? Obdarujte ich jogovú poukážkou! Pokiaľ si neviete rady, čím obdarovať Vašich blízkych alebo známych, darujte im túto poukážku. S našou darčekovou poukážkou si môžu vybrať a zaplatiť tovar v našom on-line obchode YOGASHOP alebo predplatiť lekcie jogy v našom YOGACENTRE . Na každej darčekovej poukážke je vytlačená jej hodnota v Kč, ID (identifikačné) číslo, kontrolný kód a doba platnosti poukážky, ktorá je jeden rok od zaplatenie.

 

Ak budete kupovať pouze "Darčekovú poukážku" bez iného tovaru , tak v košíku (krok 2  - Doprava) zvoľte "Osobný odber". Po zaplatení vám bude darčeková poukážka automaticky zaslaná na váš email vo formáte PDF.

Viac informácií o darčekových poukážkach nájdete tu .

Recenzie od jogínov

100 % jogínov odporúča
1x pozitívne recenzie
0x neutrálne recenzie
0x negatívne recenzie
a pomôcť ostatným s výberom

Nejčastější výhody

Designova jogamatka je dost individuální záležitost, kde bych se jen těžko trefovala do vkusu obdarované osoby. Dárkový poukaz je proto ideálním řešením. Způsob objednání a potvrzení velmi rychlý a jednoduchý vč. možnosti vlastního tisku.

Nejčastější nevýhody

Nic mě nenapadá :-)

Pozitívna recenzia
26. 11. 2018

Iva Snášelová

Považuje se za středně pokročilého

Plusy
  • Designova jogamatka je dost individuální záležitost, kde bych se jen těžko trefovala do vkusu obdarované osoby. Dárkový poukaz je proto ideálním řešením. Způsob objednání a potvrzení velmi rychlý a jednoduchý vč. možnosti vlastního tisku.
Mínusy
  • Nic mě nenapadá :-)

Doplnky

Alternatívny výber