BIO olej na vlasy z ibišteka, amly a bhringaraja

BIO olej na vlasy z ibišteka, amly a bhringaraja

Tento certifikovaný organický olej na vlasy, směs 13 účinných složek, vlasy ošetřuje a vyživuje. Pomáhá předcházet předčasnému šedivění, zlepšuje strukturu vlasů a podporuje zdraví vlasů a pokožky hlavy.
Viac o produkte


760 Kč s DPH
29,69 €
29,69 €

Popis

Tento certifikovaný organický olej na vlasy, směs 13 účinných složek, vlasy ošetřuje a vyživuje. Pomáhá předcházet předčasnému šedivění, zlepšuje strukturu vlasů a podporuje zdraví vlasů a pokožky hlavy.

- Hloubkově ošetřuje a vyživuje vlasy
- Pomáhá obnovit přirozenou barvu vlasů a zabraňuje předčasnému šedivění.
- Zvyšuje prokrvení vlasové pokožky a vlasových folikulů
- Zlepšuje strukturu vlasů a napomáhá jejich uhlazení

Složení: Ibišek růžový (Hibiscus Rosa-Sinensis) květ, Emblica Officinalis (Amla) plod, Eclipta Alba (Bhringraj), Glycyrrhiza Glabra (Lékořice) kořen, Bacopa Monnieri (Brahmi), Terminalia Chebula, Terminalia Bellerica list, Azadirachta Indica (Neem) Leaf*, Coconut Milk*, Cocos Nucifera (Coconut) Oil*, Emblica Officinalis (Amla) Fruit Powder Extract*, Aloe Barbadensis*, Azadirachta Indica (Neem) Leaf Powder*, Rosa Damascena (Rose) Flower Powder*.

*složka z ekologického zemědělství
52,914 % všech složek pochází z ekologického zemědělství.
100 % přírodního původu celkem
Kosmos organický certifikovaný společností Ecocert Greenlife podle normy Cosmos
 
Zloženie:
ALOE VERA v ajurvéde sa označuje ako zázračná rastlina a používa sa na liečbu rán, drobných rezných rán, suchej pokožky, začervenania, podráždenia pokožky a ťažkých popálenín. Aloe Vera má silné antibakteriálne a protizápalové vlastnosti a je bohatá na vitamíny C, E a betakarotén, ktoré jej dodávajú silné vyživujúce a protistarnúce vlastnosti. Vďaka chladivým a jemne hydratačným vlastnostiam je skvelým doplnkom každého režimu starostlivosti o pleť.
Kokosové mlieko je plné vitamínov C, E, B1, B3, B5 a B6, ako aj železa, selénu, sodíka, vápnika, horčíka a fosforu. Kokosové mlieko obsahuje všetky základné živiny potrebné pre zdravé vlasy, posilňuje vlasové folikuly a podporuje rast vlasov. Má vysoký obsah vitamínu C, ktorý pomáha udržiavať pružnosť a elasticitu pokožky. Je tiež bohaté na výživu, zabraňuje tvorbe vrások, ochabnutej pokožke a stareckým škvrnám. prírodné mastné kyseliny v kokosovom mlieku pomáhajú ošetrovať suchú a podráždenú pokožku a odstraňovať škodlivé baktérie.
 
NÁVOD NA POUŽITIE: PRED POUŽITÍM FĽAŠU ZOHREJTE.
Tento olej má v chladnejšom počasí tendenciu tuhnúť. Keď sa to stane, jediným spôsobom, ako ho z fľaše odčerpať, je najprv ho zohriať, aby sa opäť skvapalnil. môžete to urobiť tak, že ho na minútu ponoríte do teplej vody v umývadle alebo ho jednoducho necháte celý deň na kúrení, aby zostal stále v tekutej forme.
 
Objem: 100 ml
 
Krok 1: Olej jemne vmasírujte do pokožky hlavy.
Krok 2: Natrite olejom dĺžky vlasov, pričom sa sústreďte na končeky.
Krok 3: Nechajte pôsobiť aspoň hodinu a potom umyte jemným šampónom.
Krok 4: Pre dosiahnutie lepších výsledkov nechajte pôsobiť cez noc

 

Objem: 100 ml

0x pozitívne recenzie
0x neutrálne recenzie
0x negatívne recenzie
a pomôcť ostatným s výberom

Doplnky

Alternatívny výber