BIO Hari čaj: 4. čakra Anahata (srdcový) - Shoti Maa

BIO Hari čaj: 4. čakra Anahata (srdcový) - Shoti Maa

Hrejivý pocit lásky, súcitu a harmónie – doprajte si ho aj vy a rozmaznávajte svoju srdcovú čakru.
Viac o produkte


99 Kč s DPH
3,87 €
3,87 €

Typ produktu


Čaje

Popis

Hrejivý pocit lásky, súcitu a harmónie – doprajte si ho aj vy a rozmaznávajte svoju srdcovú čakru. V jednej šálke čaju BIO Hari objavíte kombináciu zeleného čaju bancha, voňavej škorice, anízu a kardamómu, ktorá prevonia váš domov a prinesie upokojenie vašim zmyslom.

Jemná aróma, dlhé a robustné lístky a vysoký podiel antioxidantov, to je zelený čaj Bancha. V Japonsku patrí medzi najobľúbenejšie druhy čaju, pretože ho možno piť po celý deň, vďaka nízkemu obsahu teínu. Bancha očisťuje a upokojuje zmysly aj telo av kombinácii s kardamómom, ktorý podľa ajurvédy znižuje pocity depresie a upokojuje myseľ, vo vás navodí pocit pohody a pokoja.

Starať sa o svoje čakry, a najmä o tú srdcovú, v ktorej sídli mier, harmónia, láska, pochopenie i odpustenie, je nesmierne dôležité. Preto sme pre vás pripravili špeciálnu edíciu čajov na harmonizáciu čakier, napr. čaje pre koreňovú čakru, sakrálnu čakru, solar plexus, alebo čakru oka a koruny.

Príprava: Čajové vrecko zalejeme 0,3 l vody s teplotou 90 ° C a necháme lúhovať 3 minúty.

Zloženie: zelený čaj bancha* (65 %), škorica* (10 %), aníz* (5 %), jačmenný slad*, bergamot extrakt, čierny bez*, kardamóm*, lipový kvet*, zázvor*, extrakt zo škorice, čierne korenie*, klinčeky*
* pochádza z ekologického poľnohospodárstva

Upozornenie: Obsahuje alergén jačmeň.

0x pozitívne recenzie
0x neutrálne recenzie
0x negatívne recenzie
a pomôcť ostatným s výberom

Doplnky

Alternatívny výber