BIO Hari čaj: 2. čakra Svadhistana (sakrální) - Shoti Maa

BIO Hari čaj: 2. čakra Svadhistana (sakrální) - Shoti Maa

Doprajte si šálku BIO Hari čaju 2. čakra, ktorá vo vás prebudí tvorivosť a pozitívne emócie.
Viac o produkte


99 Kč s DPH
3,87 €
3,87 €

Typ produktu


Čaje

Popis

Doprajte si šálku BIO Hari čaju 2. čakra, ktorá vo vás prebudí tvorivosť a pozitívne emócie. Sakrálna čakra sa nachádza nad pupkom, kde je centrum pôvodných, nefiltrovaných emócií, sexuálnej energie a tvorivých síl. Keď túto čakru podporíte šálkou voňavého čaju, doslova rozkvitnete.

Hari čaj obsahuje kvet ibišteka, ktorý možno chutí trpko, ale chráni pečeň pred škodlivými voľnými radikálmi, pôsobí proti zápalom a pomáha vyrovnať sa s depresívnymi stavmi a povzbudzuje myseľ. V kombinácii s voňavým pomarančom navodí harmóniu všetkým zmyslom.

Posaďte sa na svoje obľúbené relaxačné miesto, zhlboka sa nadýchnite a vychutnajte si svoj čajový rituál. Na našom webe nájdete aj ďalšie čaje pre harmonizáciu čakier, ako napr. čaj koreňovej čakry, solar plexu, srdcové čakry, či oka a koruny.

Príprava: Čajové vrecko zalejeme 0,3 l vody o teplote 100 ° C a necháme lúhovať 5 - 6 minút.

Zloženie: ibištek* (48 %), pomarančová kôra* (18 %), citrónová tráva*, šípky*, čierne korenie* (5 %), sladké drievko*, kardamóm*, škorica*, zázvor*, pomarančový extrakt (1 %) , klinčeky*
* pochádza z ekologického poľnohospodárstva

Upozornenie: Ľudia s vysokým krvným tlakom by sa mali kvôli obsahu sladkého drievka v čaji vyhnúť jeho nadmernej konzumácii.

0x pozitívne recenzie
0x neutrálne recenzie
0x negatívne recenzie
a pomôcť ostatným s výberom

Doplnky

Alternatívny výber