Arjuna ajurvédské kafe

Arjuna ajurvédské kafe

Instantná kávovinová zmes s obsahom extraktu z byliny Arjuna. Významný antioxidant. Chutný a zdraviu prospešný nápoj s bylinou Arjuna, navrhnutý najmä pre tých, ktorí sa obávajú o zdravie svojho srdca alebo trpia srdcovými problémami
Viac o produkte


95 Kč s DPH
3,73 €
3,73 €

Typ produktu


Ajurvédská káva

Popis

Instantná kávovinová zmes s obsahom extraktu z byliny Arjuna. Významný antioxidant. Chutný a zdraviu prospešný nápoj s bylinou Arjuna, navrhnutý najmä pre tých, ktorí sa obávajú o zdravie svojho srdca alebo trpia srdcovými problémami. Obsahuje extrakty bylín - tradične používaných na podporu kardiovaskulárneho systému a pri ochorení srdca. Arjuna môže prispieť k zlepšeniu funkcie srdcového svalu a následne zlepšiť činnosť srdca. Obsiahnutá čakanka lekárska (Chicorium intybus) podporuje trávenie a priaznivo pôsobí na činnosť pečene.

Hmotnosť výrobku: 50g

Dávkovanie: 1 šálku pripravený podľa návodu max 4x denne.

Návod na prípravu: 1/4 až 1/2 čajovej lyžičky bylinnej zmesi na 1 šálku nápoja - nasypeme do šálky a zalejeme z 2/3 horúcou vodou, 1/3 dolejeme horúcim mliekom, podľa chuti dosladíme cukrom alebo medom. Nepoužívajte vriacej mlieko ani nesypte ajurvédskej kafe do šálky s mliekom či vodou.

Ďalšie pokyny: Nutné dodržať návod na prípravu. Neprekračujte odporúčané dennně dávkovanie. Výrobok sa neodporúča tehotným ženám a deťom do 12 rokov. Ukladajte mimo dosahu detí. Prípravok nenahradzuje pestrú stravu, lieky ani lekársku starostlivosť.

 

 

0x pozitívne recenzie
0x neutrálne recenzie
0x negatívne recenzie
a pomôcť ostatným s výberom

Doplnky

Alternatívny výber