Ajurvédský čisticí přípravek na obličej pro citlivou pleť

Ajurvédský čisticí přípravek na obličej pro citlivou pleť

Ajurvédsky čistiaci prípravok na tvár Sadhev sa skladá z exotických ajurvédskych zložiek a esenciálnych olejov. Trojkombinácia Triphala, Moringa a šípkový olej hĺbkovo čistí vašu pleť a zanecháva ju jemnú a bez škvrnky.
Viac o produkte


590 Kč s DPH
23,05 €
23,05 €

Popis

Ajurvédsky čistiaci prípravok na tvár Sadhev sa skladá z exotických ajurvédskych zložiek a esenciálnych olejov. Trojkombinácia Triphala, Moringa a šípkový olej hĺbkovo čistí vašu pleť a zanecháva ju jemnú a bez škvrnky. Vďaka svojim ajurvédskym vlastnostiam je dokonalým čistiacim prostriedkom pre citlivú pleť. Ajurvédsky čistiaci prípravok na tvár Sadhev je dokonalým ajurvédskym riešením pre osoby   s citlivou pokožkou. Jeho intenzívne hydratačné vlastnosti účinne vyživujú a hĺbkovo hydratujú pokožku a zanechávajú ju jemnú a hebkú. Je obohatený o bohaté ajurvédske vlastnosti, ktoré dodávajú pleti po umytí védsky lesk.

Výhody:
Vyživuje a hydratuje pokožku
Jemne čistí a jemne pení
Obnovuje rovnováhu prirodzeného obsahu oleja v pokožke
Vyrobené z nedráždivých povrchovo aktívnych látok
Zjemňuje a vyhladzuje pokožku a dodáva jej jemný lesk
Bez umelej vône
Prírodný a ajurvédsky

Triphala má antibakteriálne, antioxidačné a protizápalové vlastnosti. Práve vysoký obsah antioxidantov v Triphale vás povzbudí proti starnutiu a pomáha odstraňovať škodliviny z pleti. Olej zo semien moringy pomáha hydratovať a upokojovať pokožku. Šípkový olej pôsobí ako zvláčňujúci, čistiaci, protistarnúci, ošetrujúci, ochranný a regeneračný prostriedok. Extrakt z kamaly pôsobí ako prostriedok proti vráskam a má sťahujúce účinky. Sladkého drievka pôsobí na bielenie pleti. Má jemné pigmentačné a protizápalové funkcie. Olej zo semien uhorky je vynikajúcim prostriedkom proti starnutiu, udržuje silnú ochrannú bariéru pokožky a zlepšuje jej pevnosť a pružnosť. Extrakt zo zeleného čaju pôsobí ako adstringent. Slúži aj ako fotoochranný prostriedok. Extrakt z fikusu je prírodný čistiaci prostriedok. Hydratuje, upokojuje a vyživuje pleť. Olej z amarantových semienok má hydratačné a regeneračné účinky na pleť. Jeho vysoký obsah skvalénu skutočne žiari, pokiaľ ide o starostlivosť o pleť, pôsobí hydratačne, detoxikačne, upokojuje, zlepšuje pružnosť a redukuje vrásky.

Návod na použitie:
Vezmite jednu pumpičku Ajurvédskeho čistiaceho prípravku na tvár Sadhev a jemnými ťahmi smerom hore ho vmasírujte do tváre a dekoltu. Umyte vodou izbové teploty a pred použitím ďalšieho prípravku nechajte pleť niekoľko minút dýchať. Tento postup používajte dvakrát denne, raz ráno a raz pred spaním.
Sadhev's Ayurvedic Facial Cleanser poskytuje exotické účinky na pleť, pokiaľ sa používa v režime spolu s ružovou vodou a Sadhev's Aloe Vera And Saffron Gél With Kumkumadi tailam. Po umytí pleti aplikujte ružovú vodu a následne použite Sadhev's Aloe Vera a Saffron Gél With Kumkumadi tailam.

Objem: 200 ml

0x pozitívne recenzie
0x neutrálne recenzie
0x negatívne recenzie
a pomôcť ostatným s výberom

Doplnky

Alternatívny výber