Čistá podložka = dobrý základ

Aj podložka na jogu si zaslúži svoju starostlivosť. Podrží vás, keď treba, utrie vám pot, navoskujete ňou podlahu a máte s ňou mnoho spoločných zážitkov. Je to proste, kamoška do koča i do voza. A je čas jej to všetko oplatiť.

Ekologický čistič na jogamatky

Základným kameňom hygienickej starostlivosti o podložku je jej čistenie po každom praktikovaní. S Yogashop biocleaner to pôjde ľahko. Sami sme sa postarali o jeho výrobu a vznikal pod naším dohľadom v Českej republike. Je dermatologicky testovaný a obsahuje bio prírodné ingrediencie. Jogamatku očistí a prevonia sviežim citrónom. Stačí jednoducho nastriekať na povrch podložky a zotrieť handričkou. Ak je to možné, nechajte podložku ešte preschnúť alebo ju doma znova rozložte.

SÚVISIACE PRODUKTY

Uterák na jogu

Jogový uterák je ideálny pre všetkých, ktorí chodia na lekcie do štúdia a nemôžu so sebou nosiť svoju vlastnú podložku. Jednoducho ho zložíte do tašky a rozprestriete na podložku v štúdiu. Nie len že sa vám nebude na hodine šmýkať, ale zaistíte i jednoduchú ochranu jogamatky pri cvičení.

SÚVISIACE PRODUKTY

Niečo navyše

Venujte pozornosť aj priestoru, v ktorom jogamatku rozložíte. Pri praktikovaní by vás nemalo nič vyrušovať, vytrite podlahu, dajte veci na svoje miesto a vyvetrajte. Vzduch v miestnosti môžete vyšperkovať ešte vonnou esenciou alebo tyčinkou. Siahnite napríklad po upokojujúcej levanduli. Po cvičení podložku zase zložte do vaku. Je dobrý nie len na prenášanie podložky, ale chráni jogamatku i pred prachom, keď práve necvičíte.

SÚVISIACE PRODUKTY

Všechny kategorie jógologie