BIO Hari čaj Láska - ruža a ibištek

BIO Hari čaj Láska - ruža a ibištek

Zamilujte sa do chuti ibišteka a ruže. BIO Hari čaj Láska je zmesou kvalitných bylín a korenia, ktoré vo vás vyvolajú hrejivý pocit šťastia.
Viac o produkte


99 Kč s DPH
3,87 €
3,87 €

Typ produktu


Čaje

Popis

Zamilujte sa do chuti ibišteka a ruže. BIO Hari čaj Láska je zmesou kvalitných bylín a korenia, ktoré vo vás vyvolajú hrejivý pocit šťastia. Láska je, ak si ju človek dovolí, preto si dovoľte a doprajte voňavú šálku čaju.

Omamný ibištek má jemne kyslú chuť a špecifickú osviežujúcu vôňu. Nápoj z neho sa používa na udržanie normálnej telesnej teploty, podporu zdravého srdca a rovnováhy tekutín v tele. Ibištek je silný antioxidant a má protizápalové účinky.

Pravidelné pitie čaju s obsahom ibišteka môže pomôcť pri žalúdočných problémoch. A zdravé brucho dovolí voľne prúdiť energiu aj láske v celom tele! Tento BIO čaj je súčasťou kolekcie s názvom Mier na Zemi. Kúpou čaju Láska, Radosť či Súcit prispievate na mierové iniciatívy nadácie Cordaid.

Príprava: Čajové vrecko zalejeme 0,3 l vody s teplotou 100 ° C a necháme lúhovať 5-6 minút.

  Zloženie: ibištek* (35 %), jablko*, koreň sladkého drievka*, citrónová tráva*, šípky*, okvetné liesky ruže* (5 %), fenikel*, škorica*, koreň kurkumy*, aníz*, kakaové bôby*, zázvor *, kardamóm*, klinčeky*, čierne korenie*
* pochádza z ekologického poľnohospodárstva

Upozornenie: Ľudia s vysokým krvným tlakom by sa mali kvôli obsahu sladkého drievka v čaji vyhnúť jeho nadmernej konzumácii.

0x pozitívne recenzie
0x neutrálne recenzie
0x negatívne recenzie
a pomôcť ostatným s výberom

Doplnky

Alternatívny výber