WT - Balance

WT - Balance

Zmes troch ajurvédskych bylín z organického poľnohospodárstva pre podporu metabolizmu lipidov.
Viac o produkte


320 Kč s DPH
12,50 €
12,50 €

Typ produktu


Doplnky výživy

Popis

Prírodné kapsule z rastlinnej celulózy obsahuje iba sušené byliny a to celú rastlinu Bhumyamalaki známu aj pod názvom Chanca piedra, ďalej vňať byliny Guduchi (chebule srdčitá) a plod Amalaki (embliky lekárske). Tinospora cordifolia čiže Guduchi (chebule srdčitá) patrí medzi antioxidanty, podporuje imunitný systém. Podporuje metabolizmus lipidov a pomáha udržať zdravú hladinu cukru v krvi. Phyllanthus emblica čiže Amalaki (indický egreše, embliky lekárska) podporuje trávenie a imunitný systém.

Obsah: 60 kapsúl z rastlinnej celulózy (25,5 g)

Inštrukcie
2 kapsule 2 x denne s jedlom a vodou po dobu aspoň 3 mesiacov. Možno užívať aj dlhodobo. Vhodné kombinovať s korením alebo kapsulami Trikatu.

Upozornenie: Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Neslúži ako náhrada pestrej stravy. Pre diabetikov: prípravok môže znižovať hladinu cukru v krvi.

Ingrediencie
Phyllanthus niruri (Chanca piedra (Bhumyamalaki)), Tinospora cordifola, vňať (Chebule srdcovitá (Guduchi)), Phyllanthus emblica, plod (embliky lekárska (Amalaki)

0x pozitívne recenzie
0x neutrálne recenzie
0x negatívne recenzie
a pomôcť ostatným s výberom

Doplnky

Alternatívny výber